top of page

פ ר ש ו ת   ה ש ב ו ע

המסע שלנו אל הארץ המובטחת

מפגשים שבועיים אלטרנטיבים, המציגים את סיפורי התנ"ך המרכזיים ופרשות השבוע מזווית אחרת, שונה,  מודעת, בשילוב אינטראקציה חוויתית עם המשתתפים.

המפגשים מייצרים חיבור ליהדות וערכיה מזוית חדשה, החיבור שלי כמנחה לנושא, מביא בראייתי את כל החכמה והיופי הקיימים בתורה, בשורש שלנו כאן, בארץ הזו - כאשר המסע אל הארץ המובטחת הוא גם המסע שלי ושלכם. 

המפגשים ערוכים לא בדרך ובתיווך "הרגיל", לא דרך רבנים, סמלים וקמעות...  

אין בכוונתי להעביר עוד שיעור תנ"ך, אלא להתחבר ולחבר את המשתתפים לפרשות השבוע, מהמקום הבוחן את נפש האדם עם מורכבותן של מערכות היחסים שלו עם חבריו, משפחתו, עמו, אלוהיו ובעיקר מול עצמו,  מהמקום הרואה את היופי הגלוי והנסתר הטמון בפסוקי תורת החיים ומהמקום המחבר גוף לנפש, לב לראש ומגלה את מסתורי הכוונה ואת עוצמת חייו של האדם ודרכו.

החיבור בין סיפורים מקראיים לפרשנות מודעת עכשוית, מייצר גשר חדש לחוכמתה של היהדות, בינה בת 3000 שנה, שעם התפתחות הידע והתקשורת האנושית, בעידן בו חשיבות הטלת הספק חשובה מספר ודעה כזו או אחרת, מבקשת לה מקום שיתאים לכאן ועכשיו הבנה עמוקה של חוכמת המקרא היא גם הבנת הנפש והנסתר ופתיחת אופק חדש לעצמינו מהפנים והחוצה, קרי לא ממה שקורה לנו אלא ממה שאנו מזמינים לתוך חיינו.

היהדות כשורש הרוחני שלנו היא הבסיס לערכים, לתקוה ולהבנת הסוד לחיים מודעים מלאים באושר ושמחה, דרכה נלמד להתחבר לתורות מזרח אסיתיות כבודהיזם על פלגיו וגווניו השונים, לתורות מיבשת אמריקה כשאמניזם ולתורות מערביות.

בניית המסע שלי

מהי האחריות

שלי בחיים ?

 מי אני ?

בראשית.jpg
בראשית

ההכנה למסע

ארץ זבת חלב ודבש2.jpg
שמות

הארץ המובטחת

scales-of-justice.jpg
ויקרא

ספר החוקים

1102016033_univ_cnt_2_xl.jpg
במדבר

תלאות המסע

משה.jpg
דברים

הברית לדורות

bottom of page