top of page
מסע התנעה פרטי 1:1 חד יומי עוצמתי 
 מסע פעימת הלב ❤️ להתחדשות 
IMG-20170609-WA0015_edited.jpg
IMG-20170709-WA0102-1.jpg

איך אדע אם זה הזמן לצאת למסע ? 

החיים כאדם בוגר מזמנים לפתחינו אתגרים גדולים-קריירה, זוגיות, הורות, נושאי בריאות, כסף, מערכות יחסים ... בנקודות אלו, בהן אנו מרגישים בפתחו של שינוי... נדרשות בחירות ולבחירות יש מחיר

זהו שלב הקריאה למסע❣️ 

כשאנו מרגישים על סף שינוי, תמיד יתעורר פחד, זהו תהליך טבעי.

הפחד מלווה במחשבות וחששות מפני הלא נודע, מצד אחד נרגיש שהלב שלנו קורא לצאת לדרך חדשה ומהצד האחר הראש (המיינד) שלנו יתחיל לחפש סיבות "ללמה לא".

זוכה פרס נובל דניאל כהנמן, היטיב להגדיר זאת במחקריו על הפסיכולוגיה של הבחירה כשקבע שאנו מעדיפים לא לשאת את המחיר והכאב שעלולים לקרות עם השינוי הרבה יותר מהסיכוי לחוות את ההצלחה, או במילים אחרות אנחנו שונאי סיכון.

מתי כדאי לצאת למסע ? 

סיסמת המסעות שלנו :   The time is NOW

התשובה הפשוטה היא עכשיו - והמורכבת יותר היא דווקא עכשיו - כי אין זמן אחר

999.jpg

מהו המסע של פעימת הלב 

מסע " פעימת הלב", הוא מסע עוצמתי ומרוכז, הכולל 3 שלבים, ששיאו ביציאה לטבע 5-6 שעות, תהליך אותו בניתי ברוח מסעות הלב, סדנאות ההתחדשות בנות 3-14 יום בארץ ובעולם, סדנאות המסע מיועדות ליחידים ולזוגות, המבקשים לייצר פריצת דרך, ככה פתאום, באמצע החיים- אני מגדיר זאת- להתניע את פעימות הלב במסע מהפנים החוצה, במסלולי טבע מיוחדים אותם הכנתי במיוחד משתתפי המסעות שלי, זה בדיוק הזמן שלך להצטרף!

זהו מסע של אנשים ולבבות פתוחים, סדנה רגשית ועוצמתית, בדרך של  שמחה, החוגגת את השפע הטמון בנו ומצוי בטבע (מיועד לכל גיל ומותאם לכל כושר- גם למיטיבי לכת וגם לבעלי מוגבלויות)

במהלך המסע, נגלה את עצמינו ונתחדש בסידרה של פעילויות חווייתיות השזורות לאורכו. יחודו של המסע בדיאלוג הפנימי בו משתלב הטבע, הפשוט והאותנטי- הטבע המשקף לנו את מי שאנחנו ואת הדרך שלנו בחיים, בה לכל

סלע , גבעה, הר, עמק, מקוה מים , משב רוח והרגשת חום או קור קיימת משמעות. כשאנו מחוברים לטבע והלב פתוח נחווה התרגשות, נתאהב בחיים ובעצמינו מחדש.

למסע נצא אתם ואני יחד, המחפשים לרגע לעצור את מירוץ החיים ולבדוק לאן ממשיכים מכאן. זהו מסע לפתיחת הלב, מסע הממוקד באני שלי ומביא את הכוח ליצור שיקופים למערכות יחסים בחיי.

3 שלבי המסע :

 

הכנה - שיחת טלפון או זום לדיוק מסע החיים שלך עבורי לקראת היציאה לטבע

המסע - 5-6 שעות ביעד שאותו נבחר ונתאים יחד

חזרה הביתה - שבועיים- חודש מסיום המסע נערוך פגישת סיכום בזום או בקליניקה שלי בהוד השרון בו נקבע יעדים להמשך המסע יחד או באופן עצמאי

מסע זה והמסעות שקדמו לו, הם ההשראה שלי לחיים בריאים והוא אוצר בחובו פיסגה, אליה מצטרפים שותפים לדרך, עבורי זו הגשמת יעודי כמנחה ומורה דרך.

ואתם..יש מי שיבחר בסופו של המסע, להגדירו כנקודת ציון משמעותית לחייו.

IMG-20170609-WA0016.jpg

חשוב שנבין שהקושי שלנו הוא טבעי ושורשיו במנגנוני הישרדות קדמוניים שלנו כבני אדם. לעיתים אף נשים לב שנראה כל כך לא הגיוני שלא נעשה שינוי במקום בו אנו סובלים, לעיתים יבוא לביטוי בברברת (קקפוניה)- מדברים ולא עושים.. ותיסכול עד כדי קיפאון במקום או תנועה במעגלים ללא תכלית או מטרה.

דווקא אלו נקודות כל כך משמעותיות בחיים -מבוי סתום, תקיעות ,"אני מרגיש תסכול", "אני יודעת מה צריך לעשות, אבל..."

עצירה, פחד, שיתוק... זהו השלב לחפש הכוונה, קריאה למי שיניע אותי- שיוציא אותי מהלופ (המעגל) 

זה הזמן להתבונן לייצר בהירות וגם לתת מקום לפחד, הפחד המניע אותי, פחד הוא מקדם השינוי החזק בעולם.

חשוב שנמצא בשלב זה מנחה- אדם בעל השראה, מנוסה , אחד כזה שנסמוך עליו, לא פחות חשוב אחד שיעבוד איתנו "בקצב שלנו"

מכאן מתחיל שלב ההכנה ליציאה למסע להתחדשות, לשינוי, להרפתקה (מסע הגיבור/ה) - ג'וזף קמפבל.

אז איך מתגברים על הקושי? 

על הדרך והמסע שלי

אחרי קריירה מוכוונת הצלחה וכסף מגיל צעיר בהייטק, שהסתיימה בשיאה לפני 18 שנה, בניהול חברת הייטק עם עשרות עובדים ויצוג ענקיות הייטק ותקשורת בישראל, החלטתי לעשות שינוי בחיי.

מכאן החל מסע של 18 שנה, שממשיך מדי יום ואליו מצטרפים נסעים חדשים.

מסע התפתחות אישי, שכלל סדנאות ולימודים של עולמות תוכן מקצווי מזרח ומערב, מסע שהגיע לשיאו ביצירת קריירה חדשה, אחרי שנתיים של לימודי אימון הוליסטי ברידמן. 

לפני 4 שנים פיתחתי את שיטת מסעות הלב להתחדשות בדרך של טבע-תרפיה ואימון רגשי- שילוב של עבודה בטבע, במסלולי הליכה, המשתמשים בכוחו של הטבע ליצירת תהליך פותח ומשחרר, לצד הנכחה ובהירות במפגשים בחדרים קונבציונאלים,  לקראת התחדשות.

למסעותי עד היום הצטרפו מאות רבות של משתתפים, יחידים וזוגות, יצאנו למקומות עשירים בטבע-שבילים , ונחלים בישראל, הרי וכפרי הטרודוס, מקורות המים באולימפוס, יערות העננים והגשם העשירים בקוסטה ריקה, אולם המסע המשמעותי שלנו היה פנימה.

יעדי המסעות נבחרים תמיד על פי המקומות בהם אני מתרגש, מקומות בהם הלב נפתח, האויר זורם וממלא את חלל הריאות והעיניים בורקות, יש שיקראו לתסמינים הללו אהבה -זו דרכי דרך של אהבה, שמייצרת משמעות על רקע החיבור לטבע פותח נשימה.

  כעת, נותר לכם לבחור את המסע הבא שלכם !   

1696757984318.jpg
IMG_20191110_114108.jpg
IMG-20180217-WA0015.jpg

                                       Journey for Wealth      

מפגש שכולל הליכה בטבע הבסיסי שלנו - בחוף הים...- מסלול מעגלי מקסים העובר דרך שמורת החופים היפה בישראל, מסע לשפע העובר בכל מקטע חוף מסוג אחר ומפתיע - חוף הצדפים, חוף שכבות של סלע וחוף חולי , בו נצלול לעומק ההכרה והאמונות המגבילות שלי, מתוך משימות לניפוץ אמונות ישנות והחלפתן באמונות שיקדמו אותי לקראת השפע

 מסע בטבע אל השפע 

שמורת חוף דור/נחשולים

IMG-20171118-WA0001.jpg

                              Journey for Mental Strength       

המסלול עובר בתוך יער, בשביל מסומן, וחלקו חופף לשביל ישראל, המסע הקרוב יהיה מאתגר בעקבות לוחמים בבניית דרך חדשה לחיים, דרך המתחילה מהפנים החוצה, דרך החוצה את שבילי החיים, במסע הנושם את כוחם של חבורת אמיצים שפרצה את הדרך עבורינו ושואב איכויות של גדולה ותעצומות נפש מדרך היסטורית לעבר העתיד.

מסע בטבע להחזרת כח 

יער קולה - גבעת כ"ח

IMG-20170518-WA0040.jpg

                                Journey for Responsibility

מסע משמעותי אותו כל אחד חשוב שיעבור בחייו, מסע לפירוק האנרגיה החוסמת המתפשטת בגוף והקטלנית מכולן.

המסע נבנה במקטע יחודי של שביל ישראל , היוצא ממנזר השתקנים בלטרון לעבר מרכז לשלום ולהקשבה, מסע בטוסקנה הישראלית, לצד גפנים וכרמים, בדרך המייצרת שחרור דרך סליחה והודיה לעבר מקום חדש של הקשבה וחמלה.

מסע מאשמה לאחריות

טוסקנה בבן שמן

IMG-20170609-WA0013.jpg

                                   Journey for Creation  

מסע התרעננות אל הבריאה - נצא למסלול מעגלי קסום 

באחד מהאיזורים היפים בישראל- רכס אצבע - הר כרמל - בחלקו המזרחי של המצוק מעל נחל אורן
מסע  בן 7 - 7 ימי בריאה (6) שלבים לבריאת מציאות והתחדשות פנימית
הכוונה -> טיפוס -> חומות הגנה -> בהירות -> vision quest -> שחרור ->

התחלה חדשה.

מסע בטבע אל הבריאה

רכס אצבע - בית אורן

IMG-20171222-WA0024.jpg

                                   Journey for let go  

מסע לדיוק - בו נבדוק ונייצר בהירות, מה נכון לנו, מה אנו לוקחים על עצמינו, מתי הכל החל ואיך מתחילים לשחרר משא לקראת חיי חופש
מסלול מעגלי מקסים העובר דרך שניים מהעצים הנפוצים בישראל- אלון ואלה, ין ויאנג, מסע לשלמות פנימית הייצרת סינרגיה בין הכח הזכרי לנקבי שבי - בין הכח האקטיבי, היוצר, לכח המכיל והקשוב, ההרמוניה בינהם היא המפתח לאושר ולאיזון בחיים.

מסע לשחרור מפרפקציוניזם

שביל אילן - טבעון

IMG-20170811-WA0035.jpg

                                   Journey for Criticism  

מסע קל פיסית , בדרך של גשרים ושבילים מותאמים ומונגשים לכל אחד.

זהו מסע מעצב ומאתגר, נצא למקורות המים באיזור מוצל וקר, מלא בפינות ישיבה, גשרים ושבילים נסתרים. המסע בטבע ילווה במסע פנימי לחקר וגילוי מקורות הרגש.אין מקום ראוי יותר מנחל השופט למסע שכזה - מסע אל השופט הפנימי שלנו, אל מחשכי העומק הרגשי ממנו ניפתח ונשתחרר.

מסע אל השופט הפנימי

(נחל השופט (יוקנעם

מה להביא ?

P1050534.JPG
1634076650905.jpg

ציוד מותאם :

  • נעלי הליכה טובות, במידה ואין אפשר להסתפק בנעלי התעמלות, אבל לא פחות מכך.

  • בגדים נעימים - מותאמים למזג האויר כולל סט להחלפה

  • בגד ים ומכנס קצר רצוי/טייץ או מכנס נח

  • תיק גב סטנדרטי בו נוכל לאחסן את המים במהלך המסע בטבע וכן ציוד אישי - 

 

רשימה מסודרת תקבלו ממני לפני המסע

חשוב גם מה לא להביא, כלומר להשאיר בבית: ציניות בכל צורה וחוסר סבלנות 
להביא יותר את עצמכם ולא חפצים !

על המסע האישי שלי

לפני מספר שנים, נולד הרעיון במסע אישי שלי בשביל ישראל ולאחר 9 חודשי הכנה, נולד מסע קבוצתי ראשון- ומפעים ואחריו עשרות מסעות מרגשים במקומות היפים ביותר בארץ ובעולם- מסעות הלב - המחברים אנשים וטבע.

מסעות הלב ❤️ סחפו לחיי שפע חדש, שפע אמיתי טבול במרחבי טבע ואהבת אדם. וכוללים עבודת מודעות והתפתחות אישית יחד עם שמחה וחגיגה של מתנת החיים

אני קורא לזה - להתאהב בחיים מחדש

במסגרת מסעות ההכנה עברתי מאות קילומטרים בשביל ישראל, עם מתאמנים וזוגות, השינוי שיצרתי עבורם משמש השראה למסע הבא של חיי-המסע אותו תחוו יחד איתי, המקום בו נפגשים הרוח האנושית והטבע, הוא המקום הבריא להתרגשות, ריפוי והגשמה לכל המשתתפים.

.

המסעות פועלים ב-4 מימדי ההתחדשות שלנו - פיסי, מנטלי, רוחני וחברתי

ברוח Stephen R. Covey  - 7 Habits of highly effective people

 

  מעוניינים להצטרף למסע איתי?

תודה על מילוי הפרטים, אחזור אליכם בקרוב מאוד

bottom of page