top of page
מסע ליעד סודי - בינתיים...
על המסע שלנו
יעד סודי.jpg

יעד המסע החורפי הוא לאיזור אחר על פני הגלובוס בו מזג האויר אביבי-  נח - 20-22 מעלות,  יעד המסע נבחר בקפידה וטרם פורסם מכיוון שבימים הקרובים נצא למסע הכנה מסכם באיזור על מנת לדייק ולאשר את המסלולים והמקומות בהם נשהה.

ב-22.11 , יפורסם היעד ותיפתח ההרשמה למסע, אפשר למלא פרטי מתעניין עד אז ובמידה ותירשמו תזכו על האמון שנתתם בשי יחודי 

מסע של אנשים ולבבות פתוחים , סדנה רגשית ועוצמתית, מסע של שמחה, החוגג את השפע הטמון בנו ומצוי בדרך. (מיועד לכל גיל ולכל כושר- ברמת טיולים קלים בטבע)

במהלך המסע, נגלה את עצמינו ונתחדש בסידרה של פעילויות חווייתיות השזורות לאורכו. יחודו של המסע בדיאלוג הפנימי בו משתלב הטבע, הפשוט והאותנטי- הטבע המשקף לנו את מי שאנחנו ואת הדרך שלנו בחיים, בה לכל סלע , גבעה, הר, עמק, מקוה מים , משב רוח והרגשת חום או קור קיימת משמעות. כשאנו מחוברים לטבע והלב פתוח נחווה התרגשות , נתאהב בחיים ובעצמינו מחדש.

למסע נצא יחד, קבוצה של אנשים כמותכם...אנשים המחפשים את הדרך להתחדשות.

המסע מתחיל עם תחילתה של שנה עברית חדשה.

זהו מסע לפתיחת הלב, מסע הממוקד באני שלי ומביא את כוחה של הקבוצה ליצור שיקופים למערכות יחסים בחיי.

מסע זה והמסעות שקדמו לו, הם ההשראה שלי לחיים בריאים והוא מגלם פיסגה, אליה מצטרפים שותפים לדרך, עבורי זו הגשמת יעודי כמנחה ומורה דרך. ואתם..יש מי שיבחר

בסופו של המסע, להגדירו כנקודת ציון משנה חיים.

על הדרך שלי

לאחר שנה של מסעות קבוצתיים בישראל, ומסע ראשון מפעים ב-10.10-2018 בטרודוס, ממשיכה תוכנית המסע ליעדים נוספים:

בדצמבר מסע זרימה לשחרור בגליל

בינואר ליעד סודי בחלקו הדרומי של הכדור

ומיד לאחר החורף יוצא אל האור מסע קבוצתי 2 לטרודוס.

המסעות נקבעים לאחר מסעות הכנה ושהיה באיזור , המאפשרים לי לספוג את עוצמת הטבע ולהתרגש, מבין המסלולים בחרנו אני ושותפתי למסע - ורד ישראלי, רק את המקומות בהם התרגשנו, מקומות בהם הלב נפתח, האויר זרם ומילא את חלל הריאות והעיניים ברקו, יש שיקראו לתסמינים הללו אהבה -זו דרכינו דרך של אהבה, שמייצרת משמעות על רקע החיבור לטבע עוצר נשימה.

תוכנית המסע שלנו:

.... בקרוב 

בתי מלון בהם נשהה במסע שלנו :

מה להביא ?

על האיזור ומזג האויר הצפוי :

על המסע האישי שלי

לאחר 9 חודשי הכנה, נולד מסע קבוצתי ראשון- ומפעים ואחריו עוד מספר מסעות קבוצתיים מרגשים

שסחפו לחיי שפע חדש, שפע אמיתי טבול במרחבי טבע ואהבת אדם. פיסגת המסעות היא יציאה בקבוצות מסע לחו"ל ליעדים מרגשים המשלבים- טבע ואותנטיות, עבודת מודעות והתפתחות אישית יחד עם שמחה וחגיגה של מתנת החיים.

במסגרת מסעות ההכנה עברתי מאות קילומטרים בשביל ישראל, עם מתאמנים וזוגות, השינוי שיצרתי עבורם משמש השראה למסע הבא של חיי-המסע אותו תחוו יחד איתי, המקום בו נפגשים הרוח האנושית והטבע, הוא המקום הבריא להתרגשות, ריפוי והגשמה לכל המשתתפים.

.

המסעות פועלים ב-4 מימדי ההתחדשות שלנו - פיסי, מנטלי, רוחני וחברתי

ברוח Stephen R. Covey  - 7 Habits of highly effective people

 

bottom of page