top of page
 מסע פעימת הלב ❤️ להתחדשות 
מסע התנעה עוצמתי משחרר בקבוצה אינטימית (עד 5 משתתפים) ביעד עולמי

מהו מסע הלב בקבוצה אינטימית בחו"ל 

1645395071191.jpg
1634076650339.jpg
1634076650987.jpg

נמאס לכם מקצב החיים המטורף , מענייני הכסף, החרדות, התקיעות , הפרפקציוניזם , השאלה האם מישהו בכלל מקשיב לי או רואה אותי ? או שאולי פשוט בא לכם (כמו ילדים) לרגע לעצור הכל ולחזור להתאהב בחיים מחדש ?

אם קראתם את השורות האחרונות והן נגעו בכם, כנראה שבדיוק עבורכם בניתי תהליך ממוקד , אישי וקצר המתרחש במהלך סופשבוע ביעד קרוב בחו'ל- קפריסין,ירדן, יוון, בולגריה ובהמשך גם במדינות נוספות במרחק של עד 3 שעות טיסה מישראל.

מסע פעימת הלב   

מסע עוצמתי ומרוכז ברוח מסעות הלב, סדנאות ההתחדשות בנות 3-14 יום בארץ ובעולם, סדנאות המסע מיועדות ליחידים ולזוגות, המבקשים לייצר פריצת דרך, ככה פתאום, באמצע החיים- אני מגדיר זאת- להתניע את פעימות הלב במסע מהפנים החוצה, במסלולי טבע מיוחדים אותם הכנתי במיוחד משתתפי המסעות שלי, 

זהו מסע של אנשים ולבבות פתוחים, סדנה רגשית ועוצמתית, בדרך של  שמחה, החוגגת את השפע הטמון בנו ומצוי בטבע (מיועד לכל גיל ומותאם לכל כושר- גם למיטיבי לכת וגם לבעלי מוגבלויות)

במהלך המסע, נגלה את עצמינו ונתחדש בסידרה של פעילויות חווייתיות השזורות לאורכו. יחודו של המסע בדיאלוג הפנימי בו משתלב הטבע, הפשוט והאותנטי- הטבע המשקף לנו את מי שאנחנו ואת הדרך שלנו בחיים, בה לכל

סלע , גבעה, הר, עמק, מקוה מים , משב רוח והרגשת חום או קור קיימת משמעות. כשאנו מחוברים לטבע והלב פתוח נחווה התרגשות, נתאהב בחיים ובעצמינו מחדש.

למסע נצא אתם ואני יחד, המחפשים לרגע לעצור את מירוץ החיים ולבדוק לאן ממשיכים מכאן. זהו מסע לפתיחת הלב, מסע הממוקד באני שלי ומביא את הכוח ליצור שיקופים למערכות יחסים בחיי.

מסע זה והמסעות שקדמו לו, הם ההשראה שלי לחיים בריאים והוא אוצר בחובו פיסגה, אליה מצטרפים שותפים לדרך, עבורי זו הגשמת יעודי כמנחה ומורה דרך.

ואתם..יש מי שיבחר בסופו של המסע, להגדירו כנקודת ציון משמעותית לחייו.

 אז למה בחו'"ל ?? התשובה היא מ-2 סיבות:

1. מנסיוני עם מאות משתתפים הניתוק המוחלט אפשרי רק שם ואז אפשר להתחבר מחדש

2. הסיבה השניה למה לא ? 

ומה בנוגע לעלויות- כאן גייסתי את נסיוני והידע לבניית מסע בעלויות שאינן שונות ממסע דומה שניסיתי לבנות בארץ קצר יותר ובתנאים נמוכים מהמסעות שאני מציע ! value for money

ובכלל מה ההבדל בין נסיעה של שעתיים -שלוש לצפון או 4 שעות לדרום לפעמים בפקקים לטיסה של שעה או שעתיים עם המתנה של שעה (כן גם תהליך הטיסה הוא אישי ברמת VIP - כלומר דיילים ילוו אותנו בכל תהליך הטרום טיסה)

במסע (כמעט) אישי הופכים המשתתפים למשפחה ואחים או חברים קרובים שמייצר שחרור, נקיון וחיזוק שרירי הלב לקראת התחדשות.

התהליך כולל סט של כללים מוגדרים כגון ניתוק ממכשירים סלולרים וחיבור לעצמינו, במסגרתו נכתוב, נצייר, נשלב מוסיקה ותנועה וכלים חוויתיים יחודיים ליצירת מרחב בטוח ומרפא.

כל הקסם הזה מתרחש באתרים מוקפים בטבע-נלון בריזורטים ברמה גבוהה, נאכל במסעדות מעולות כך שבתוך השפע הזה נוכל להתרכז באמת בדברים החשובים - בנו.

קחו לעצמכם פסק זמן מהחיים, כדי שתוכלו לגלות את עצמכם מחדש ולצעוד לעבר חיים בעלי משמעות תוך כדי קבלת סט של כלים לטיפול במכאובים ובפחד.

הקריאה למסע - איך אדע אם זה הזמן לצאת למסע ? 

IMG-20170609-WA0016.jpg
999.jpg

החיים כאדם בוגר מזמנים לפתחינו אתגרים גדולים-קריירה, זוגיות, הורות, נושאי בריאות, כסף, מערכות יחסים ... בנקודות אלו, בהן אנו מרגישים בפתחו של שינוי... נדרשות בחירות ולבחירות יש מחיר

זהו שלב הקריאה למסע❣️ 

כשאנו מרגישים על סף שינוי, תמיד יתעורר פחד, זהו תהליך טבעי.

הפחד מלווה במחשבות וחששות מפני הלא נודע, מצד אחד נרגיש שהלב שלנו קורא לצאת לדרך חדשה ומהצד האחר הראש (המיינד) שלנו יתחיל לחפש סיבות "ללמה לא".

זוכה פרס נובל דניאל כהנמן, היטיב להגדיר זאת במחקריו על הפסיכולוגיה של הבחירה כשקבע שאנו מעדיפים לא לשאת את המחיר והכאב שעלולים לקרות עם השינוי הרבה יותר מהסיכוי לחוות את ההצלחה, או במילים אחרות אנחנו שונאי סיכון.

אז איך מתגברים על הקושי? 

חשוב שנבין שהקושי שלנו הוא טבעי ושורשיו במנגנוני הישרדות קדמוניים שלנו כבני אדם. לעיתים אף נשים לב שנראה כל כך לא הגיוני שלא נעשה שינוי במקום בו אנו סובלים, לעיתים יבוא לביטוי בברברת (קקפוניה)- מדברים ולא עושים.. ותיסכול עד כדי קיפאון במקום או תנועה במעגלים ללא תכלית או מטרה.

דווקא אלו נקודות כל כך משמעותיות בחיים -מבוי סתום, תקיעות ,"אני מרגיש תסכול", "אני יודעת מה צריך לעשות, אבל..."

עצירה, פחד, שיתוק... זהו השלב לחפש הכוונה, קריאה למי שיניע אותי- שיוציא אותי מהלופ (המעגל) 

זה הזמן להתבונן לייצר בהירות וגם לתת מקום לפחד, הפחד המניע אותי, פחד הוא מקדם השינוי החזק בעולם.

חשוב שנמצא בשלב זה מנחה- אדם בעל השראה, מנוסה , אחד כזה שנסמוך עליו, לא פחות חשוב אחד שיעבוד איתנו "בקצב שלנו"

מכאן מתחיל שלב ההכנה ליציאה למסע להתחדשות, לשינוי, להרפתקה (מסע הגיבור/ה) - ג'וזף קמפבל.

מתי כדאי לצאת למסע ? 

סיסמת המסעות שלנו :   The time is NOW

התשובה הפשוטה היא עכשיו - והמורכבת יותר היא דווקא עכשיו - כי אין זמן אחר

אחרי קריירה מוכוונת הצלחה וכסף מגיל צעיר בהייטק, שהסתיימה בשיאה לפני 18 שנה, בניהול חברת הייטק עם עשרות עובדים ויצוג ענקיות הייטק ותקשורת בישראל, החלטתי לעשות שינוי בחיי.

מכאן החל מסע של 18 שנה, שממשיך מדי יום ואליו מצטרפים נסעים חדשים.

מסע התפתחות אישי, שכלל סדנאות ולימודים של עולמות תוכן מקצווי מזרח ומערב, מסע שהגיע לשיאו ביצירת קריירה חדשה, אחרי שנתיים של לימודי אימון הוליסטי ברידמן. 

לפני 4 שנים פיתחתי את שיטת מסעות הלב להתחדשות בדרך של טבע-תרפיה ואימון רגשי- שילוב של עבודה בטבע, במסלולי הליכה, המשתמשים בכוחו של הטבע ליצירת תהליך פותח ומשחרר, לצד הנכחה ובהירות במפגשים בחדרים קונבציונאלים,  לקראת התחדשות.

למסעותי עד היום הצטרפו מאות רבות של משתתפים, יחידים וזוגות, יצאנו למקומות עשירים בטבע-שבילים , ונחלים בישראל, הרי וכפרי הטרודוס, מקורות המים באולימפוס, יערות העננים והגשם העשירים בקוסטה ריקה, אולם המסע המשמעותי שלנו היה פנימה.

יעדי המסעות נבחרים תמיד על פי המקומות בהם אני מתרגש, מקומות בהם הלב נפתח, האויר זורם וממלא את חלל הריאות והעיניים בורקות, יש שיקראו לתסמינים הללו אהבה -זו דרכי דרך של אהבה, שמייצרת משמעות על רקע החיבור לטבע פותח נשימה.

  כעת, נותר לכם לבחור את המסע הבא שלכם !   

IMG_20190511_114248.jpg
IMG_20191110_114108.jpg
על הדרך והמסע שלי
1664725075135.jpg

מה להביא ?

P1050534.JPG

ציוד מותאם :

  • נעלי הליכה טובות, לא להסתפק בנעלי התעמלות, הבריאות שלכם חשובה וההשקעה היא מאות שקלים- יכול גם להמליץ לכם על חברות טובות בתחום.

  • בגדים נעימים - מותאמים למזג האויר, לא יותר מדי- שיהיה נח

  • בגד ים ומכנס קצר רצוי/טייץ או מכנס נח

  • תיק גב סטנדרטי בו נוכל לאחסן את המים במהלך המסע בטבע וכן ציוד אישי - 

 

רשימה מסודרת תקבלו ממני לפני המסע

חשוב גם מה לא להביא, כלומר להשאיר בבית: ציניות בכל צורה וחוסר סבלנות 
להביא יותר את עצמכם ולא חפצים !

על המסע האישי שלי

IMG_20190511_182529.jpg

לפני מספר שנים, נולד הרעיון במסע אישי שלי בשביל ישראל ולאחר 9 חודשי הכנה, נולד מסע קבוצתי ראשון- ומפעים ואחריו עשרות מסעות מרגשים במקומות היפים ביותר בארץ ובעולם- מסעות הלב - המחברים אנשים וטבע.

מסעות הלב ❤️ סחפו לחיי שפע חדש, שפע אמיתי טבול במרחבי טבע ואהבת אדם. וכוללים עבודת מודעות והתפתחות אישית יחד עם שמחה וחגיגה של מתנת החיים

אני קורא לזה - להתאהב בחיים מחדש

במסגרת מסעות ההכנה עברתי מאות קילומטרים בשביל ישראל, עם מתאמנים וזוגות, השינוי שיצרתי עבורם משמש השראה למסע הבא של חיי-המסע אותו תחוו יחד איתי, המקום בו נפגשים הרוח האנושית והטבע, הוא המקום הבריא להתרגשות, ריפוי והגשמה לכל המשתתפים.

.

המסעות פועלים ב-4 מימדי ההתחדשות שלנו - פיסי, מנטלי, רוחני וחברתי

ברוח Stephen R. Covey  - 7 Habits of highly effective people

 

   מעוניינים להצטרף למסע איתי? 

תודה על מילוי הפרטים, אחזור אליכם בקרוב מאוד

bottom of page